KONST / Litografier / Färglitografi 15243259
nr 1524 3259
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
"Romantikern". Signerad, numrerad 65/350, daterad -91. Färglitografi. 27x21 cm, yttermått inklusive ram: 43x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:06:15
250 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
Peter Borotinskij
Läs mer om Peter Borotinskij